سوالات رایج

پاسخ

روستای ابیانه در موقعیت شهرستان نطنز و بین اصفهان و تهران قرار دارد نزدیک ترین شهر ها به ابیانه عبارتند از :
شهرستان نطنز – شهر کاشان – شهر بادرود - شهر اصفهان
پس برای سفر به ابیانه صرف نظر از مبدا سفر شما دو راه وجود دارد :
شما می توانید از طریق اتوبان تهران اصفهان بعد از کاشان وارد خروجی ابیانه – اقا علی عباس – بادرود شوید و بعد از طی مسیر به ابتدای ورودی دهستان که پاسگاه هنجن در ورودی جاده قرار دارد بشوید.
روستاهای مسیر عبارتند از : هنجن – یارند- کمجان – برز- طره – ابیانه
مسیر های فرعی ابتدای جاده نیز شامل روستاهای : چیمه رود:شامل روستاهای بیدهند(بیدتند)، فریزهند(فریزند)، تکیه سادات، چیمه، ولوجرد می شود.
از مسیر اتوبان اصفهان – تهران نیز بعد از ورودی نطنز تابلوی خروجی ابیانه – اقا علی عباس – بادرود مشاهده می شود که با طی 10 کیلومتر به سمت کوهستان به ابتدای ورودی دهستان که پاسگاه هنجن در ورودی جاده قرار دارد می رسید و در ابتدای مسیر ابیانه قرار خواهید گرفت.

پاسخ

با توجه به اینکه ما از سیستم متمرکز رزرواسیون سیاره استفاده میکنیم معمولاً بدترين حالتي که ممکن است به وقوع بپيوندد اين است که پول از حساب شما کسر شود، ولي به حساب فروشنده واريز نشود اما نگران نباشيد. در اين حالت معمولاً پول شما در حساب بانک مرکزی است. نهايتاً خود بانک مي بايست مغايرت ها را رفع کند. منتظر بمانيد و اگر تا 48 ساعت پول به حسابتان برنگشت، آنگاه با پشتيباني سايت و يا بانک صادر کننده کارت تماس بگيريد تا مغايرت برطرف شود.

پاسخ

اطلاعاتی که بر روی سایت قرار داده شده، توسط مديريت هتل تدوین شده اند. لذا این اطلاعات کاملاً قابل استناد است.

پاسخ

قطعاً بله، تنها با اعلام نام یکی از مسافرین به عنوان سرپرست می‌توان رزرو را با موفقیت انجام داد.

پاسخ

متاسفانه پمپ بنزین رسمی در داخل روستا وجود ندارد و نزدیک ترین پمپ بنزین تا ابیانه 45 کیلومتر می باشد.